Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Elblągu informuje, że w dniu 12.05.2023r. o godz. 10 30– 10 30 odbędzie się zarybienie narybkiem letnim szczupaka j. Kierysty. Miejsce zarybienia: okolice plaży m. Krupin. Osobą odpowiedzialną za zarybienie będzie – Grzegorz Cybulski – tel. kont. 500077669. Transport odbędzie się samochodem Toyota Hilux nr rej. NE 5743G.
Do wiadomości:
- PIW Elbląg
- Komisja Zarybieniowa PZW Rychliki
- Wiceprezes ZO PZW w Elblągu – Mariusz Ciepieniak
Informację sporządził:
Krzysztof Cegiel







