Lista teamów zgłoszonych na pierwsze zawody z cyklu Spinningowe Teamowe GPO

Poniżej przedstawiamy listę teamów, które zgłosiły swój udział w pierwszych zawodach z cyklu Teamowego Spinningowego Grand Prix Okręgu PZW w Elblągu:

 

   1.Złów i Zjedz - Michał Strąk, Adrian Iwaniuk

  1. Team Porzecze - Krzysztof Górzan, Piotr Przespolewski 
  2. Team  Pasiak Malbork - Adam Urban, Bartosz Englert 
  3. Infiniti Fishing Team - Joanna Zienkiewicz, Dariusz Zienkiewicz
  4. Team Zamech Elbląg - Piotr Lichociński, Artur Słomczyński
  5. MARIACHI - Waldemar Dziugieł, Wojciech Frąckiewicz
  6. Team DARPIO - Dariusz Wróblewski, Piotr Szczypkowski
  7. Team Braniewo - Leszek Ochab i Paweł Ciecierski
  8. Team Barbarzyńcy - Żarski Ariel, Matlewski Marcin
  9. team Jędruś- Henio - Andrzej Jaroński,Henryk Bielawski
  10. Team 60+ - Wiesław Wrzosek, Marek Pietryka
  11. Team Q-TANG Masters - Wojciech Szymaniec, Adam Szymaniec
  12. TEAM GLOBAL KWIDZYN - Rafał Libiatowski, Mateusz Stawicki
  13. Strażaki z Pasłęka Team - Arkadiusz Bruliński , Dudycz Dariusz
  14. Team Piaski - Wojciech Głowacki , Daniel Łoś
  15. TEAM DRAGON - Sławomir KUBASIEWICZ, Ireneusz CHWIEJ
  16. Manyfik Team Żuławy - Tomasz Skubisz, Grzesiek Podlaski
  17. TEAM CALAMUS - BOGDAN PRZEZPOLEWSKI, MARCIN GĄSAK
  18. Stare Pole 1 - Sylwester Żurawski i Krzysztof Zieliński
  19. CH.M. - Mirosław Chanas, Marek Chanas
  20. TEAM TOUDI & IKTORN - TOMASZ SIEŃSKI, ŁUKASZ SOBCZAK
  21. TEAM MŁYNCHESTER CITY - BARTOSZ MIKOS, ANDRZEJ CZUBIŃSKI
  22. Dworek Team - Tomasz Zawiliński , Damian Aftomonkin
  23. TEAM DOBA TARASIUK – Adam Doba, Dominik Tarasiuk
  24. Abdul & Ahmed – Grzegorz Staniucha, Maciej Serafin
  25. Latające Słonie – Mateusz Bukojemski, Andrzej Pajewski
  26. Monster Zander Team – Andrzej Dwórznik, Marcin Stańczyk
  27. Team Susz - Dariusz Fedus, Ireneusz Dumkiewicz
  28. My już nic nie musimy - Jarosław Kurt i Norbert Matulka
  29. RW Team - Robert Falkenberg, Wojtek Zawistowski
  30. LUNA - Lucyna Przybytkowska, Paweł Przybytkowski
  31. Żwirek i Muchomorek - Łukasz Binkowski, Łukasz Nazarewicz
  32. Jarek & Rafał - Jarosław Paliński, Rafał Zielonka
  33. Q-ERGO & Nor-Fish - Jakub Kapuściński, Paweł Ługowski

W przypadku zaistnienia jakichkolwiek nieścisłości w nazwach drużyn prosimy o kontakt w godzinach urzędowania Biura pod numerem : 501-202-889.

Grzegorz Staniucha

Zgoda Kapitanatu Portu Elbląg

Zgoda Kapitanatu Portu Elbląg na organizację zawodów wędkarskich na rz. Elbląg w roku 2024.

Zgoda Kapitanatu

Załącznik z wykazem zawodów

Zmiany w dyscyplinie spławikowej

Informuję, że na podstawie uchwały nr 19/II/2023 Prezydium Zarządu Głównego PZW z dnia 27.02.2023 r. na wniosek Głównego Kapitanatu Sportowego zostały zmienione limity zanęt i przynęt w części II.2 Zasad Organizacji Sportu Wędkarskiego w dyscyplinie spławikowej.

Zmianie uległ ust 7.7.5, który otrzymuje brzmienie:

"Ogranicza się ilość używanych zanęt na każdą z tur dla jednego zawodnika w kategorii:

- weterani, seniorzy, kobiety, młodzież, juniorzy - do 20 litrów,

- kadeci do 15 litrów."

Zmianie uległ ust. 7.7.9, który otrzymuje brzmienie:

"Limit używanych przynęt pochodzenia zwierzęcego wprowadzanych do zanęty wynosi 2,5 litra na jedną turę. Maksymalna ilość larw ochotkowatych wynosi 1 litr (w tym max. 0,5 litra ochotki haczykowej). Limit czerwonych robaków (dżdżownicowate - Lumbricidae) wynosi 0,5 litra, które muszą być przedstawione do kontroli w stanie niepociętym."

 Zmiany obowiązują od dnia 27 lutego 2023 roku.

Jednolity tekst aktualnych Zasad Organizacji Sportu Wędkarskiego w dyscyplinie spławikowej znajduje się na stronie: Główny Kapitanat Sportowy (pzw.org.pl)

elspinecotubisPSSteam poland logo kolor transparentpls logo kolor transparent ok