1 spinningowe teamowe zawody GPO - wyniki online

spinning 1 gpo

Wyniki Spławikowych Mistrzostw Okręgu PZW w Elblągu 2024 rozegranych w dniach 25-26.05.2024.

Wyniki Spławikowych Mistrzostw Okręgu PZW w Elblągu 2024 rozegranych w dniach 25-26.05.2024. r. na rzece Elbląg w kategoriach:

- Kobiety - wyniki

- U25 - wyniki

 - 55+ - wyniki

- 65+ - wyniki

XIV plażowe Mistrzostwa Polski - relacja

14MP tubisyW dniach 24-26 maja odbyły się XIV plażowe Mistrzostwa Polski, zaliczane do cyklu rocznego Grand Prix Polski.  Trzy dni rywalizacji w pięciogodzinnych turach, 33 zawodników i jak się okazało rybne majowe plaże półwyspu helskiego, dały wiele radości wędkarskiej z połowów i rywalizacji sportowej. W ciągu trzech pięciogodzinnych tur łącznie złowiono 513 ryb z czego przeważająca większość to płastugi. Niestety z porządanymi przez wędkarzy o tej porze roku belonami było jak na lekarstwo.

Organizacją zawodów zajął się  Główny Kapitanat Sportowy PZW, przy bardzo dużym , a wręcz znaczącym zaangażowaniu kolegów z Okręgu PZW Poznań, co dało naprawdę efekt dobrze zorganizowanych zawodów, a bazą zawodów była Willa Pomorzanka Ewy i Grzegorza Turskich.

Cała rywalizacja i sprawne licznie punktów oraz klasyfikacji generalnej oczywiście nie było by możliwe bez aktywnej i ciężkiej pracy wszystkich sędziów obsługujących zawody. Nowością w zawodach plażowych PZW był elektroniczny system zgłaszania złowionych ryb, który okazał się "strzałem w dziesiątkę", czyli szybko, sprawnie i bez większych problemów.

Okręg PZW w Elblągu reprezentowało 6 zawodników, którzy stworzyli dwie drużyny trzyosobowe i osiągneli nastęujące wyniki:

2 Spławikowe Zawody z cyklu Grand Prix Okręgu - wyniki

2gpo splawikWyniki 2 Spławikowych Zawodów z cyklu Grand Prix Okręgu zorganizowane przez OKS w Elblągu rozegrane w dniu 12.05.2024 r.na Kanale Jagiellońskim

SPLAWIKOWE GRAND PRIX OKREGU ELBLAG klasyfikacja po 2 zawodach

Wyniki z 1 Spławikowych Zawodów GPO

Wyniki z  1 Spławikowych Zawodów Okręgowych  GPO zorganizowanych przez OKS w Elblągu rozegranych w dniu 14.04.2024 r. na Jeziorku Miejskim w miejscowości Pasłęk

elspinecotubisPSSteam poland logo kolor transparentpls logo kolor transparent ok